180102 t84 0Танки Т-84 візьмуть участь в міжнародних танкових змаганнях «Сильна Європа» (Strong Europe Tank Challenge) у 2017 році, - повідомили на підприємстві. У 2017 році Україну представляв танковий взвод 14 омбр на модернізованій версії танків Т-64БВ.

 

 

Харківське державне підприємство «Завод ім. Малишева» виконало замовлення Міністерства оборони України на ремонт танків Т-84.

 

Регламентний ремонт та модернізацію партії танків Т-84 було розпочато ще навесні. Танк Т-84У «Оплот» був прийнятий на озброєння у 2001 році, того ж року було закуплено 10 одиниць. Цей танк є попередником новітніх танків БМ «Оплот», що прийняті на озброєння у 2009 році.

 

«Останнім часом танковий біатлон набуває широкої популярності. За його результатами дається оцінка кожної моделі бойової машини окремої країни. Наші танки Т-64 добре себе зарекомендували в минулому змаганні, яке проходило в травні 2017 року Німеччині. Міністерство оборони України прийняло рішення вийти на більш високий рівень і в 2018 році відправити для участі в змаганнях бойові машини Т-84», - розповів начальник управління виробництвом заводу Олександр Пащенко.

 

Раніше також висловлювались припущення, що на наступні змагання можуть відправити танки БМ «Оплот», але терміни їх виготовлення за замовленням Міністерства оборони України, на яке виділено 300 млн гривень, поки не дозволяють їм взяти участь у змаганнях.

 

180102 t84 1

 

Переможцем змагань Strong Europe Tank Challenge 2017 став танковий взвод ЗС Австрії на танках Leopard 2A4, друге місце зайняла німецька команда, що виступала на більш сучасних танках Leopard 2A6, «бронзу» вибороли американські танкісти на Abrams M1A2 SEP.

 

Новина по темі: ПЕРЕМОЖЦЕМ STRONG EUROPE TANK CHALLENGE 2017 СТАЛА КОМАНДА З АВСТРІЇ

 

Український взвод, який дебютував на змаганнях, зайняв п'яте місце, обійшовши команду Польщі, яка виступала на Leopard 2A5.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues