171218 AERO 1Підрозділ аеророзвідки отримає фінансування, необхідне для повноцінного функціонування, – наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час візиту до підрозділу аеророзвідки.

 

 

Він поспілкувався з бійцями та волонтерами нещодавно створеного підрозділу. Військовослужбовці новоствореної військової частини ведуть спостереження за силами противника за допомогою сучасних технологій.

 

171218 AERO 0

 

Українська армія фактично є четвертою у світі, що має подібний ресурс. Також подібні підрозділи існують в армії США, Великої Британії та Ізраїлю.

 

171218 AERO 2

 

Міністр оборони України був приємно вражений побаченим та почутим. Під час спілкування з військовослужбовцями та волонтерами були обговорені нагальні проблемні питання та можливі шляхи їх вирішення. Генерал армії України Степан Полторак наголосив, що наступного року новий підрозділ отримає фінансування на закупівлю обладнання та усього, що необхідно для повноцінного функціонування військової частини.

 

171218 AERO 4

 

— Успіхи, яких вам уже вдалося досягти, вражають, — сказав Міністр оборони. — Зі свого боку я всіляко готовий сприяти справі, якою ви займаєтеся. Ви працюєте задля надважливої цілі, а я, в свою чергу, готовий попрацювати на вас!

 

Новина по темі: "МАЙЖЕ БЕЗШУМНИЙ І НЕВЛОВИМИЙ ДЛЯ РАДАРІВ": ЗСУ ПРОВЕЛИ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО БЕЗПІЛОТНИКА "ЛЕЛЕКА-100" – ВІДЕО

 

Генерал армії України Степан Полторак нагородив військовослужбовців відомчими нагородами. Зокрема, боєць, який за допомогою БПЛА знешкодив не одну ворожу ціль, отримав нагородну зброю від Міністра оборони.

 

171218 AERO 3

 

— Для результативної роботи підрозділу головне — мотивація, якої у вашому підрозділі предостатньо, — зазначив Міністр оборони. — Ви вже багато зробили, ризикуючи власними життями, і, я переконаний, попереду у вас ще вагоміші здобутки, які допоможуть нашому війську в боротьбі з агресором.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues