171207 KAMALTYNOV 0За останні 10 років Україна продала за кордон більше локаторів, ніж РФ, яка є нашим традиційним конкурентом на цьому ринку, - розповів провідний науковий співробітник Наукового центру Повітряних сил при Харківському національному університеті Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба Геннадій Камалтинов.

 

 

Про це він повідомив під час інтерв’ю для ІА «Оборонно-промисловий кур’єр», - передає Національний промисловий портал.

 

“Ситуація на підйомі, галузь розвивається. Україна залишається однією з десяти держав, здатних виробляти локатори по замкнутому циклу. Причому - різного призначення, класу, різних діапазонів хвиль, і цей спектр розширюється. Наша продукція має гарну репутацію в світі.”, – розказав Геннадій Камалтинов.

 

Новина по темі: РАДІОТЕХНІЧНІ ВІЙСЬКА ОДЕРЖУЮТЬ НА ОЗБРОЄННЯ НОВІ ЗРАЗКИ ТЕХНІКИ

 

Окрім звичних радіолокаційних станцій метрового діапазону хвиль, розвивається такий перспективний напрямок, як розробка контрбатарейних РЛС.

 

Також наша оборонна промисловість освоює ряд нових технологій. Наприклад, використання цифрових циліндричних активних антенних решіток.

 

Технологія безредукторних двигунів, і побудова нових приводів на основі частотних перетворювачів, відхід від складних редукторних систем.

 

Новина по темі: 3D-РАДАР 80К6Т ВІД "ІСКРИ" ГОТУЮТЬ ДО ВИПРОБУВАНЬ. ВІДЕО

 

Використання сучасних цифрових датчиків кута нахилу, кута повороту. Перехід на твердотільні РЛС. Україна нарешті активно йде від лампової та вакуумної техніки. Також здійснюється перехід на модульну побудову на так званих палетах – транзисторних підсилювальних модулях.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues