171114 nuou 0У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалися спільні чотириденні групові заняття із представниками командно-штабного курсу Військової академії Литовської Республіки. Такий захід проводиться вперше.

 

 

Під час групової вправи слухачі українського та литовського військових навчальних закладів відпрацьовуватимуть питання управління підрозділами під час виконання бойових завдань.

 

171114 nuou 1

 

— Цей захід — початок нашої плідної співпраці. Ми маємо досвід, який вам цікаво буде перейняти. Разом з тим, для нас важливим є аспект вивчення стандартів НАТО. Тому спільні заняття — це найкращий формат для обміну компетенціями, — зауважив заступник начальника Національного університету оборони України з навчальної роботи генерал-майор Сергій Салкуцан.

 

171114 nuou 4

 

Іноземним колегам розповіли про структуру та завдання провідного українського військового вишу, а також Сухопутних військ Збройних Сил України. Крім того, слухачі Військової академії Литовської Республіки отримали унікальну можливість поспілкуватися з безпосередніми учасниками антитерористичної операції на сході України.

 

171114 nuou 3

 

— Наша співпраця розвивається. Таких занять ми ще не проводили. Це новий і цікавий навчальний підхід. Ми зацікавлені отримати передовий досвід ваших військових, а також поділитися своїм, — наголосив директор командно-штабного курсу Військової академії Литовської Республіки підполковник Арістідас Герасимявічус.

 

Новина по темі: У НАЦІОНАЛЬНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ОБОРОНИ УКРАЇНИ РОЗПОЧАТО ОРІЄНТАЦІЙНИЙ КУРС СПІЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ ЄС

 

Під час занять литовські військовослужбовці також ознайомлюються із особливістю цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та теперішньою обстановкою у районі проведення АТО. Гості активно долучаються до дискусій та ставлять запитання українським колегам.

 

171114 nuou 2

 

Враховуючи той факт, що перспективним планом України є входження до Альянсу, подібні заняття сприяють наближенню до стандартів НАТО та покращують сумісність із представниками країн-членів організації Північноатлантичного договору.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues