171114 LigaНеурядове об’єднання українських підприємств і організацій, які є виробниками/розробниками продукції оборонного та подвійного призначення, «Ліга оборонних підприємств України» взяла участь в Міжнародній оборонній виставці потрійного призначення (сухопутні війська, ВМС, ВПС) та внутрішньої безпеки «Defense & Security-2017», Виставка в період з 6 по 9 листопад ц.р. пройшла у місті Бангкок (Королівство Таїланд).

 

На стенді «Ліги» свою продукцію представили підприємства-учасники неурядового об’єднання.

 

В перший день роботи Міжнародної оборонній виставки потрійного призначення стенд «Ліги оборонних підприємств України» відвідав Міністр оборони України Степан Полторак та ознайомився з експозицією, представленою українськими виробниками.

 

171114 Liga Tt

171114 Liga T 000

Міністр оборони України Степан Полторак під час відвідання стенду «Ліги оборонних підприємств України» спілкується з членом Правління «Ліги» паном Ростиславом Смуком та Директором із зовнішніх зв’язків «Ліги» – пані Юлією Висоцькою / Фото: «Ліга оборонних підприємств України»

 

Член «Ліги оборонних підприємств України» Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес спеціально до виставки «Defense & Security-2017» підготувала спеціальний випуск англомовного журналу Ukrainian Defense Review, який було представлено на заході, в тому числі і на стенді «Ліги».

 

Новина по темі: ВИЙШОВ ЧЕРГОВИЙ ВИПУСК ЖУРНАЛУ UKRAINIAN DEFENSE REVIEW #4/2017

 

 

За словами організаторів, виставка «Defense & Security-2017 символізує об’єднання зусиль за мир та безпеку в усьому світі. Це унікальна платформа для презентації новітніх розробок озброєння та військової техніки від різних виробників світу. Як відомо, цього року виставку відвідали понад 200 делегацій із різних країн світу.

 

171114 Liga T 005

 

«Ліга оборонних підприємств України» – потужне об’єднання приватного українського ВПК до складу якого наразі входить 35 приватних українських обороних підприємств.

 

«Ліга оборонних підприємств України» вже вдруге в цьому році бере участі у подібному заході спільною експозицією підприємств-членів «Ліги». Зокрема, раніше стенд «Ліги оборонних підприємств України» було представлено на Міжнародній виставці IDEF-2017, що проходила з 9 по 12 травня 2017 року в Стамбулі (Туреччина).

 

Новини по темі:

 

IDEF-2017: СТАМБУЛЬСЬКЕ ЗБРОЙОВЕ ШОУ

 

«ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ УКРАЇНИ» ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВИСТАВЦІ IDEF-2017

 

Приватні підприємства стають все більше і більше впливовим гравцем оборонного ринку України. Не в останню чергу це відбувається завдяки цілеспрямованій роботі як самих приватних підприємств, що, об’єднавшись у декілька професійних об’єднань, отримали можливості ефективного діалогу з Державою, так і Кабінету міністрів України, як уповноваженого регулятора.

 

Саме тому Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес підготувала Друге видання Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства», який було презентовано під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», що в період з 10 по 13 жовтня 2017 року пройшла в м. Києві.

 

До Каталогу «Українські технології: Українські приватні оборонні підприємства» 2017 увійшли 76 українських приватних компаній, що долучені до розвитку оборонного потенціалу України. Це – вагома частка приватних підприємств, що розробляють та виготовляють продукцію оборонного призначення та подвійного використання, а також є постачальниками Збройних сил та інших військових формувань України.

 

Новина по темі: НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017» ПРЕЗЕНТОВАНО КАТАЛОГ «УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА 2017»

 

Наразі Інформаційно-консалтингова компанія Діфенс Експрес розпочала роботу над Каталогом «УКРАЇНСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ: УКРАЇНСЬКІ ПРИВАТНІ ОБОРОННІ ПІДПРИЄМСТВА» 2018 та запрошує приватних виробників продукції оборонного призначення долучитись до створення Каталогу, надавши інформацію для формування базової сторінки. Розміщення інформації про підприємство в каталозі здійснюється безкоштовно.

Каталог буде презентовано під час виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА 2018».

 

Публікації по темі:

 

ОСНАЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ: ПОТЕНЦІАЛ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ

 

РОЗВИТОК ОПК – ПЕРШОЧЕРГОВА СПРАВА СЬОГОДЕННЯ

 

«ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ» РОБИТЬ УКРАЇНУ СИЛЬНІШОЮ

 

171010 Directory 10

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues