171113 paki 0Спеціалісти заводу імені Малишева почали роботи з модернізації парку танків Т-80УД ЗС Пакистану. Ремонт проводитимуть фахівці з Пакистану: вони планують самостійно ремонтувати танки, які закупили в Україні. Вітчізняні фахівці виступають в ролі консультантів та координаторів цього проекту.

 

 

У проекті візьме участь збірна команда фахівців усіх українських підприємств, продукція яких була поставлена в рамках контракту з Пакистаном, - повідомляє Національний промисловий портал.

 

У 1997-1999 роках завод імені Малишева поставив до Пакистану 320 основних бойових танків Т-80УД. Через декілька років в Пакистані була створена база обслуговування танків цього класу. Під час створення заводу були побудувані споруди, поставлене спеціальне обладнання, стендове господарство, інструменти, технології ремонту танків Т-80УД. Пройшло майже 20 років і дані танки потребують планового ремонту.

 

Українські спеціалісти місяць тому вже відвідували Пакистан та обрали перші п’ять машин, що пройдуть ремонт.

 

Публікаця по темі: УКРАЇНА-ПАКИСТАН: НА ТАНКАХ – В МАЙБУТНЄ

 

Наступного року вузли розберуть, повністю продефектують, перевірять на працездатність, складуть дефектну відомість запасних частин, що не підлягають відновленню. Пакистан закупить у нас необхідні запчастини, а паралельно відбуватиметься відновлення працездатних вузлів, їх складання та встановлення на машини. Ймовірно в 2019 році перші танки вийдуть на стадію ремонту, – каже Максим Коновалов, заступник комерційного директора ДП «Завод імені В.А. Малишева». – Після обкатки танки надійдуть у війська.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ПОСТАЧАТИМЕ ДО ПАКИСТАНУ ТАНКОВІ ПРИЦІЛИ

 

Ремонтні роботи на 320 машинах триватимуть найближчі кілька років. Цей проект дасть підприємству можливість поставляти запасні частини вузлів, які не підлягають відновленню, плюс дуже важлива і постійна присутність нашого підприємства на ринку. Я думаю, що після цього проекту наші партнери з Пакистану можуть перейти на тій же ремонтній базі до капітального ремонту танків «Аль Халід», які оснащені нашої силовою установкою, – підкреслив Максим Коновалов.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues