171113 zavod61 0Військова прокуратура Південного регіону України, опрацювавши інформаційне звернення від ДК "Укроборонпром", захистила інтереси ДП "Миколаївський суднобудівний завод" у справі заборгованості з боку приватних фірм у обсязі 800 тисяч гривень.

 

 

У відповідності до рішення господарського суду м. Києва та господарського суду Запорізької області задоволено позови щодо повернення коштів на підприємство, - повідомляє ДК "Укроборонпром".


Ці порушення з боку підприємців, які співпрацювали з ДП "Миколаївський суднобудівний завод" (колишній ДП "Суднобудівний завод ім. 61 комунара"), було виявлено комісією ДК "Укроборонпром" в лютому 2017 року, а інформація про це була передана у прокуратуру.

 

Новина по темі: "СИЗИФІВ ТРУД МИКОЛАЇВСЬКИХ КОРАБЕЛІВ", АБО ЯК ОДИН КРЕЙСЕР ЦІЛИЙ ЗАВОД ПОТОПИВ


"З’ясовано, що вказана заборгованість виникла у зв’язку з несвоєчасною оплатою послуг, наданих за договорами комерційним структурам. У той час, коли перед працівниками державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод", що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, існує значна заборгованість із виплати заробітної плати, підприємці "забули" розрахуватися за отримані послуги. Наразі військовою прокуратурою вживаються вичерпні заходи задля реального виконання рішень судів", – проінформувала військова прокуратура Південного регіону України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues