171013 btr4e 0Міністерство оборони планує значно збільшити фінансовий ресурс на модернізацію і закупівлю нової техніки, і не тільки українського виробництва.

 

 

Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці в Facebook, - передає Національний промисловий портал.

 

По завершенню Міжнародної спеціалізованої виставки озброєння, яка відкрилася сьогодні в Києві, буде підписано контракт на закуплю БТР-4Е останньої модернізації. У цьому році були зроблені зміни в державне оборонне замовлення, і планується значно збільшити замовлення для Збройних Сил України на протитанкові ракетні комплекси “Стугна”, – написав він.

 

Крім цього, за словами міністра, зараз проходить процедура підписання договорів і початок виробництва танків «Оплот».

 

Новина по темі: ЗМІНИ ДО ДЕРЖБЮДЖЕТУ-2017 ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ФІНАНСУВАННЯ ВАЖЛИВИХ НАПРЯМКІВ В ОБОРОННОМУ СЕКТОРІ

 

Якщо порівняти завдання, які стоять сьогодні перед Збройними Силами, і можливості, то ми укомплектовані технікою, яка дозволяє виконувати бойові завдання. Але ми всі розуміємо, що техніка повинна змінюватися, проходити модернізацію. Переваги, які ми бачимо на наступний рік, це – засоби протиповітряної оборони, протитанкові засоби, засоби радіоелектронної боротьби, безпілотні літальні апарати, інші напрямки, які значно підвищать рівень боєздатності наших Збройних Сил , – зазначив міністр.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues