171012 emb 1Посол України в США Валерій Чалий та Генеральний директор ДК “УкрОборонПром” Роман Романов провели зустрічі з членом Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США Дагом Лемборном та з членом Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США Данкеном Хантером в ході третього дня виставки AUSA-2017.

 


Валерій Чалий подякував конгресменам за послідовну підтримку України у протистоянні російській агресії. У контексті формування оборонного бюджету США на 2018 рік, посол України обговорив з конгресменами перспективи розширення програм допомоги Україні у військово-технічній галузі в оборонному бюджеті США 2018 року.


171012 emb 0Генеральний директор ДК “Укроборонпром” поінформував конгресменів про роботу підприємств українського ОПК та наголосив на зацікавленості у поглибленні військово-технічної кооперації між виробниками оборонної продукції України та США.

 

Новина по темі: "УКРОБОРОНПРОМ" ПРЕДСТАВИВ НА AUSA ТЕХНІКУ, СУМІСНУ З СИСТЕМАМИ КОЛЕКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ


У зустрічах також взяв участь Герой України, Перший заступник Командувача ВДВ Збройних сил України генерал-майор Андрій Ковальчук, котрий з власного бойового досвіду участі в АТО розповів конгресменам про ключові потреби української армії у новітніх зразках техніки та зброї.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues