171009 prezid 0Президент Петро Порошенко підписав Указ №310/2017, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні». Відповідним Указом Глава держави затвердив Концепцію забезпечення контррозвідувального режиму в Україні.

 


Президент доручив Кабінету Міністрів України разом із Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, Службою зовнішньої розвідки України, Управлінням державної охорони України, Адміністрацією Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації розробити та у тримісячний строк затвердити в установленому порядку план реалізації цієї Концепції та забезпечити його виконання.


Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію цим Указом, покладається на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

 

Документ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Новина по темі: ПРЕЗИДЕНТ УВІВ У ДІЮ РІШЕННЯ РНБО ЩОДО НЕВІДКЛАДНИХ ЗАХОДІВ ІЗ ПРОТИДІЇ ГІБРИДНИМ ЗАГРОЗАМ НАЦБЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ


Як повідомляв УНІАН, 13 вересня секретар Ради нацбезпеки й оборони Олександр Турчинов заявив, що на засіданні РНБО були розглянуті та прийняті Концепція забезпечення контррозвідувального режиму в Україні та Концепція реформування і подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період. Також, за словами секретаря РНБО, вперше в Україні унормоване питання «щодо створення та діяльності Ставки верховного головнокомандувача як органа стратегічного керівництва ЗСУ, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами в особливий період».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues