171006 ZB 310 жовтня 2017 року о 12.00 у Міжнародному виставковому центрі відбудеться церемонія офіційного відкриття ХIV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та Безпека – 2017».

 

 

У виставці прийматимуть участь члени Уряду, керівництво МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, ДСНС України, інших силових відомств, ДК “Укроборонпром”, керівництво іноземних оборонних відомств, представники посольств.

 

Завдання виставки, яка проходить згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України: сприяння розвитку оборонної промисловості, удосконалення технічної оснащеності Збройних сил, органів правопорядку, сил реагування на надзвичайні ситуації. Просування на світовий ринок української військової техніки, озброєнь і засобів спеціального призначення. Розвиток міжнародного військово-технічного співробітництва, удосконалення оснащення приватних підприємств галузі безпеки.

 

171006 ZB 4

 

Формат виставки «Зброя та Безпека» сприяв її перетворенню на масштабний міжнародний бізнес-науковий форум, який повністю охоплює весь комплекс питань безпеки держави. Відповідно, зросло й представництво учасників — на площі 25 тис.кв.м. буде представлено майже 400 фірм і організацій з 15 країн світу. У павільйонах і на відкритих площах продемонструють понад 50 натурних зразків військової й спеціальної техніки, плавзасобів та обладнання для виробництва озброєнь. Бажання відвідати експозиції виставок висловили представники оборонних відомств з 11 країн.

 

171006 ZB 5

 

Особливість цього року — значне зростання рівня іноземних учасників. Так, вперше організовано Національний павільйон Пакистану і широке представлення державних та приватних структур ОПК Туреччини. Підвищено присутність Китаю і ОАЄ. При цьому фірма NAFFCO з ОАЕ виступила не тільки як виробник протипожежного обладнання, а й як інвестор у створенні виробничих потужностей з випуску такої продукції в Чернігові. Суттєво зросло й так традиційно високе представництво Польщі: окрім розробників військових технологій, виробників спеціального обладнання заявлена пряма участь Міністерства національної оборони (презентація самохідної гаубиці KRAB), Державного об'єднання підприємств оборонної промисловості та Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Польщі.

 

Досягнення українського ОПК буде представлено в такому форматі:

1 - експозиції Міноборони, МВС, Міносвіти і СБУ;

2 - експозиції ДК «Укроборонпром», ГО «Ліга оборонних підприємств України», ГО «Асоціація виробників озброєння та військової техніки України»;

3 — окремі стенди державних і приватних фірм.

 

Зокрема, традиційно потужно будуть представлені флагмани вітчизняної промисловості - АТ «Мотор Січ», КБ «Південне», завод «Кузня на Рибальському (Ленінська Кузня)», КПСПБ «Арсенал», ДП Завод «Арсенал» та інші. Вітчизняні експозиції мають продемонструвати досягнення у імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції та презентувати високі експортні можливості військово-промислового комплексу України.

 

В рамках ділової програми виставки відбудуться V Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми координації воєнно-технічної та оборонно-промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки" (Організатори: Центральний НДІ озброєння та військової техніки ЗСУ, Міносвіти України, ТОВ "МВЦ" ), Міжнародна науково-практична конференція "Перспективи розвитку військової авіації. Кооперація підприємств авіаційної промисловості з іноземними компаніями – головний напрямок військово-технічного співробітництва та основа для створення нових зразків авіаційної техніки" (Державний НДІ авіації), 19-та Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку", та інші вагомі заходи.

 

 

Місце проведення:

Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,

Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Режим роботи виставки:

10 жовтня - з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30) - ДЕНЬ ОФІЦІЙНИХ ДЕЛЕГАЦІЙ, ВХІД ЗА СЛУЖБОВИМИ ПОСВІДЧЕННЯМИ. КВИТКИ В ЦЕЙ ДЕНЬ ПРОДАВАТИСЯ НЕ БУДУТЬ.

11-12 жовтня - з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30) - квитки продаватимуться в касах МВЦ. Вартість - 40 грн, в т.ч. ПДВ.

13 жовтня - з 10.00 до 16.00 (вхід до 15.30) - квитки продаватимуться в касах МВЦ. Вартість - 40 грн, в т.ч. ПДВ.

З програмою виставки можна ознайомитися за посиланням.

Контакти:

тел.: +38(044) 201-1163, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Генеральний інформаційний партнер: Інформаційно-консалтингова компанія «Defense Express»171006 logo

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues