171006 wis

Відомий польський виробник оптичних та оптико-електронних компонентів військового призначення компанія PCO S.A. представить лінійку сучасних приладів під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», що цього тижня пройде в Києві.

 

Відомий польський виробник оптичних та оптико-електронних компонентів військового призначення компанія PCO S.A. представить лінійку сучасних приладів під час XIV Міжнародної спеціалізованої виставки «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017», що цього тижня пройде в Києві.

 

Цього року компанія PCO S.A., яка вже не вперше є експонентом виставки «Зброя та безпека», робить акцент на індивідуальному оснащенні солдата. Про це напередодні виставки Defense Express повідомив член правління та комерційний директор PCO S.A. Павел Гліца. «Виставка «Зброя і безпека 2017» в Києві є для нас великою подією, де ми хочемо показати наші найновіші продукти. Цього року ми зосереджуємося на індивідуальному оснащенні солдата, тому хочемо показати вироби, які можемо віднести до одних з найсучасніших у світі», - заявив представник компанії PCO S.A.

 

За словами Павла Гліци, на виставці будуть представлені: монокулярний прилад нічного бачення MU-3M, окуляри нічного бачення PNL-2ADM, авіаційні окуляри нічного бачення PNL-4, а також тепловізійні прилади, такі, як тепловізійний бінокль NPL-1T, стрілецький тепловізійний приціл SCT-1M та перископний тепловізійний приціл для танків T-72, який вже представлявся раніше на виставці «Зброя та Безпека 2016».

 

Новина по темі: В ПОЛЬЩІ ВБАЧАЮТЬ ШИРОКІ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ СПІВПРАЦІ З УКРАЇНСЬКИМИ ПАРТНЕРАМИ

 

«Вже зараз ми міркуємо про чергову виставку, де нам хотілося б показати наші найсучасніші розробки на українських машинах, в т.ч. систему кругового огляду SOD, стабілізовану електронно-оптичну командирську система спостереження та прицілювання GOD-1 або інтегрований оптоелектронний модуль ZMO-1. Сподіваємося на інтеграцію найближчим часом зазначених приладів на українських бойових машинах і танках», - додав член правління компанії PCO S.A. Павел Гліца.

 

Компанія PCO S.A., яка входить до складу польської групи озброєнь, компанії PGZ SA., є одним з найпотужніших в Польщі виробників електронно-оптичних приладів на основі лазерів і технологій нічного/теплового бачення.

 

Продукцію PCO S.A можна буде побачити на стенді польського інтегратора оборонної промисловості компанії Polska Grupa Zbrojeniowa SA (PGZ), виставковий стенд 3-C31.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, в період з 10 по 13 жовтня 2017 в Міжнародному виставковому центрі в Києві пройде XIV Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2017».

 

Публікація по темі: Павел ГЛІЦА: «УКРАЇНА Є НАШИМ ГОЛОВНИМ НАПРЯМКОМ РОБОТИ, ДЕ МИ ХОЧЕМО РОЗВИВАТИ СПІВПРАЦЮ»

 

 PCO logo RGB

    Вироби, які компанія PCO S.A. представляє на виставці

«Зброя та  безпека 2017»

 171009 PCO

   Монокулярний прилад нічного бачення MU-3M

 171009 PCO 1

   Aвіаційні окуляри нічного бачення PNL-4

 171009 PCO 2

   Стрілецький тепловізійний приціл SCT-1M

 171009 PCO 3

 

   Стабілізована електронно-оптична система спостереження та прицілювання GOC-1 NIKE

 

 

 

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues