170914 mbak 0Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко під час перебування у Західній військово-морській базі оглянув прибулі минулої суботи до Одеси із Києва новозбудовані малі броньовані артилерійські катери.

 

 

Спілкуючись з представниками ПАТ «Завод «Кузня на Рибальському», керівник виду Збройних Сил України цікавився, як працювала під час переходу Дніпром і Чорним морем матеріальна частина, подякував за безаварійну експлуатацію техніки, побажав заводчанам так само успішно спільно з військовими моряками провести державні випробування катерів.Про це повідомив прес-центр Командування ВМС ЗС України.

 

Новина по темі: ЧЕРГОВІ ДВА НОВОЗБУДОВАНІ ДЛЯ ВМС ЗС УКРАЇНИ МАЛІ БРОНЬОВАНІ АРТИЛЕРІЙСЬКІ КАТЕРИ – ВЖЕ В ОДЕСІ


Віце-адмірал Ігор Воронченко висловив задоволення тим, що будівництво малих броньованих артилерійських катерів відбувається відповідно до плану. За його словами, вітчизняним Військово-Морським Силам однозначно потрібне оновлення бойовими одиницями малої тоннажності, і саме проекти, на реалізацію яких витрачається достатньо небагато часу, це те, що сьогодні реально по силам економіці країни. Разом з тим, як зазначив командувач ВМС, насичення флоту артилерійськими, десантними, ракетними та іншими катерами є лише першим кроком в справі оновлення корабельного складу. Керівник виду Збройних Сил України впевнений, що і ті амбітні проекти щодо розвитку флоту, які наразі опрацьовуються, також будуть втілені в життя.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues