170912 turkey 0«Флоти України і Турецької Республіки активно співпрацюють в питанні забезпечення безпеки і стабільності у регіоні Чорного моря, ми й надалі здійснюватимемо спільні кроки у цьому напрямку, і візити турецьких кораблів до порту Одеси є продовженням раніше досягнутих домовленостей між командуваннями флотів двох країн».

 

 

Про це вчора, 11 вересня, заявив командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко під час протокольної зустрічі з делегацією Турецької Республіки, що проводилася у зв’язку з візитом великого десантного корабля ВМС Турецької Республіки «Байрактар» до порту Одеси з курсантами на борту, - повідомляє Прес-центр Командування ВМС ЗС України

 

170912 turkey 1

 

З турецької сторони у зустрічі взяли участь командувач навчальної флотилії капітан 1 рангу Ерол Кючюк, аташе з питань оборони при Посольстві Турецької Республіки в Україні капітан 1 рангу Хакан Селім Джанджа, командир великого десантного корабля «Байрактар» капітан 3 рангу Бюлент Гюнгьор, курсанти академії ВМС Турецької Республіки.

 

170912 turkey 2


Керівник виду Збройних Сил України подякував в особі турецьких колег ВМС Турецької Республіки за багаторічну співпрацю і підтримку, постійну участь в українсько-американських навчаннях серії «Сі Бриз». У свою чергу, командувач навчальної флотилії капітан 1 рангу Ерол Кючюк, який також є командиром походу корабля, наголосив на важливості розвитку співпраці флотів двох країн з точки зору зміцнення регіональної безпеки і стабільності.

 

Новина по темі: ДО ОДЕСИ З ДРУЖНІМ ВІЗИТОМ ПРИБУВ КОРАБЕЛЬ ВМС ТУРЕЧЧИНИ

 

За словами представника ВМС Турецької Республіки, на сьогодні серед перспективних напрямків співпраці є, зокрема, освітня сфера, а саме така тема, як навчання українських курсантів в Академії ВМС Турецької Республіки. Командир корабля «Байрактар» капітан 3 рангу Бюлент Гюнгьор, зі свого боку, додав, що свого часу він, тоді ще молодий офіцер, у Одесі приймав участь в навчанні «Сі Бриз», а тепер йому приємно, що корабель під його командуванням зайшов з візитом в український порт.


Сторони висловили впевненість у важливості поглиблення співпраці і розвитку дружніх стосунків між флотами України і Турецької Республіки.


Як повідомлялося, з 10 до 12 вересня триває дружній візит до порту Одеси великого десантного корабля «Байрактар» з курсантами Академії ВМС Турецької Республіки. 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues