170811 usa army 0Армія США тестує новий шолом для солдат, який повністю захищає голову, включаючи щелепу і обличчя. Шолом почнуть поставляти у війська вже в наступному році.

 

 

Називається вся ця система IHPS (Integrated Head Protection System – Інтегрована система захисту голови), – передає Військовий навігатор України з посиланням на http://www.popularmechanics.com/.

 

Система вперше за всю історію армії США повністю захищає голову солдата. До того ж до стандартного черепного захисту IHPS включає щелепний захист, візор, окуляри нічного зору. У ньому значно підвищений захист від ударів тупим предметом, а також він на п’ять відсотків легший сучасного шолома, дає пасивний захист слуху і навіть може зупиняти кров при травмі голови.

 

 

Відзначається, що новий шолом – це лише частина загальної системи захисту піхотинців, яка також покликана захищати їхні очі, голову, торс і область тазу. На даний момент командування армії США вже замовило пробну партію з 7000 таких шоломів до 2018 року.

 

Новина по темі: НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ ТЕСТУЄ НОВІ ШОЛОМИ ДЛЯ ТАНКОВИХ ПІДРОЗДІЛІВ. ВІДЕО

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues