170811 KOPTER 0Команда розробників планує доопрацьовувати вже готову модель "Командор", - розповів засновник компанії Юрій Касьянов. Він додав, що вантажопідйомність коптера складе більше 100 кг. Компанія показала її в травні цього року.

 

 

Про це повідомляє Національний промисловий портал з посиланням на LIGA.net.

 

Поки "Командор" може піднімати 30-50 кг і летіти протягом години на дальність до 70 км. Щоб евакуювати поранених, коптеру потрібен потужний двигун.

 

170811 KOPTER 1

 

Юрій Касьянов каже, що комплектуючі для коптера – зараз велика проблема.

 

“Мотори для коптеров вважаються продукцією подвійного призначення. Це означає, що її можна використовувати в тому числі у військових цілях.

 

На покупку такої продукції у нас обмеження, і потрібно отримувати дозвіл СБУ. До того ж, деякі країни, наприклад, Німеччина і Великобританія, самі ввели ембарго на вивезення продукції подвійного призначення і не можуть нам відправляти сюди мотори для коптеров”, – нарікає засновник Matrix-UAV.

У розробників є два експериментальні зразки "Командора". За словами Касьянова, команда показувала коптер на виставках "Укроборонпрому" і у Верховній Раді.

 

“Ми, звичайно, не ходили до Турчинова (Олександра – Авт.) з нашим коптером. Але керівники вищої ланки знають про наші розробки. Однак ми не отримували жодних пропозицій від Міноборони та інших силових структур. До нас звертаються комерційні організації”, – розповідає розробник.

 

Новина по темі: “УКРОБОРОНПРОМ” У ВЕРХОВНІЙ РАДІ ПОКАЗАВ ПРЕДСТАВНИКАМ НАТО ЗДОБУТКИ ВІТЧИЗНЯНОГО ОПК

 

Залежно від комплектації, вартість коптера "Командор" стартує від $70 000. І хоча спочатку модель створювалася для використання у військових цілях, розробники не відкидають варіант комерційного використання – наприклад, в агросекторі. Адже потрібно окупати витрати на розробку моделей. Якщо хтось замовить серійне виробництво, компанія готова його виконати: у неї є свої виробничі потужності.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues