170811 motor sich 0АТ "Мотор Січ" у 2018 році планує почати випуск гелікоптерів у Запоріжжі, - повідомив народний депутат - президент і генеральний конструктор АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв.

 

 

Про це повідомляє Укрінформ.

 

"У 2018 році АТ "Мотор Січ" починає випуск гелікоптера власного виробництва - вертольота "Надія". Це цивільний гелікоптер, розрахований на 7 пасажирів з дальністю польоту 1000 км, тобто здатний "облетіти" всю Україну. Наразі цей гелікоптер проходить сертифікацію", - повідомив Богуслаєв.


За словами президента АТ "Мотор Січ", новий гелікоптер може бути адаптований для використання підрозділами ДСНС, прикордонної служби та іншими спецслужбами, а також - для потреб санавіації.

 

Новина по темі: ПАТ «МОТОР СІЧ» ПРОВІВ УСПІШНУ СЕРТИФІКАЦІЮ КОМПЛЕКСНОГО ТРЕНАЖЕРУ ГЕЛІКОПТЕРУ МІ-2

 

АТ "Мотор Січ" - запорізьке підприємство, яке спеціалізується на виробництві авіадвигунів і газотурбінних установок. Продукція АТ "Мотор Січ" експлуатується на літаках і вертольотах у 120 країнах світу.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues