170811 poltorak 010 серпня у ході перевірки стану справ у Національній академії сухопутних військ Міністр оборони України Степан Полторак звернув увагу на важливість якісної підготовки до міжнародних навчань «Rapid Trident-2017» та відпрацювання практичних дій в ході навчань.

 

 

Ці навчання стартують на Львівщині вже на початку вересня. Цього року у навчаннях приймуть участь понад 2,5 тисячі військовослужбовців з України та 14 країн-партнерів.

 

Новина по темі: В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО "RAPID TRIDENT 2017ˮ ПРЕДСТАВНИКИ ПОВІТРЯНИХ СИЛ США ВІДВІДАЛИ АЕРОДРОМ БРИГАДИ ТАКТИЧНОЇ АВІАЦІЇ

 

— Цьогорічні навчання пройдуть з більшим масштабом, ніж у попередні роки, — наголосив Міністр оборони України. — Спільна підготовка дає нам хороші шанси на отримання критеріїв і стандартів, які існують у країнах Альянсу, а нашим партнерам — можливість перейняти досвід українських бійців, здобутий у ході бойових дій.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues