170810 robot 0Американська компанія MegaBots презентувала бойового робота Eagle Prime, який візьме участь у поєдинках машин. Першим поєдинком новинки, яка важить 12 тонн, стане бій проти японського робота Kuratas.

 

 

Про це повідомляє видання "НВ" з посиланням на The Daily Mail.

 

Eagle Prime був створений в Сан-Франциско компанією MegaBots, яка зробила свого першого робота - MegaBots MkII - ще в 2015 році. Нинішній механізм - близько п'яти метрів у висоту, він важить 12 тонн, а його потужність - 430 кінських сил.

 

 

"MegaBots використовує передові технології робототехніки, щоб створити гігантських пілотованих бойових роботів, таких, як ми бачимо в науковій фантастиці, відеоіграх і фільмах. Ці роботи вступлять в бій на арені епічних масштабів, якої світ ніколи не бачив раніше", - заявляють представники компанії.

 

Публікація по темі: ЗАЛІЗНІ ВОЇНИ МАЙБУТНЬОГО: ТРЕНДИ РИНКУ БОЙОВИХ РОБОТІВ

 

Робот Eagle Prime отримав гігантську клешню і гармату. Механізм вже знаходиться в повній бойовій готовності і чекає бойового хрещення. Його перший бій відбудеться вже в серпні 2017 року.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues