170809 00Фахівці ДП «Київський бронетанковий завод» на замовлення Збройних Сил України розробили новий проект модернізації танку Т-72. За рахунок власних обігових коштів підприємство  виконало роботи з приведення танку Т-72А до виду Т-72АМТ.

 

Новий вигляд танку, серед іншого, передбачає встановлення на танк приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат», двигуна В-84-1 замість В-46, комплексу динамічного захисту по тип танку Т-72UA, радіостанцій Aselsan, навігаційної системи СН-3003 «Базальт»; ведучих коліс з гусеницями та відкидними щитками по типу Т-80. Ці та інші нововведення у конструкцію танка представлені на інфографіці, які підготував Олександр Костур (компанія Digitec), фото модернізованого танку – мої, тож бажаючим перепостити пропоную робити посилання на першоджерело, агенцію Defense Express.

 

170809 01

 

Київський бронетанковий традиційно спеціалізувався на ремонті Т-72, також було розроблено щонайменше п’ятнадцять версій модернізації, які було «заточені» під закордонного замовника. Адже до початку бойових дій на сході Україні усі Т-72 були виведені зі складу Збройних Сил і достатньо активно експортувалися. Війна повернула «сімдесятдвійки» українським танкістам. І нині у Збройних Силах існує нагальна потреба у модернізації танків Т-72А, які під час експлуатації у війську, у тому числі і у ході виконання антитерористичної  операції на території Донецької та Луганської областей підтвердили свою надійність та боєздатність.

 

170902

 

За словами директора заводу  Вадима Шкавро, з усіх версій модернізації «сімдесятдвійки» Т-72АМТ йому подобається найбільше. За його словами, у ній враховано усі побажання військових з огляду на здобутий  у ході бойових дій досвід. Також цей проект було реалізовано у «металі» у надзвичайно короткі терміни.

 

170809 00

 

Очкується, що цей перший  зразок модернізованого танку Т-72АМТ з усім новим устаткуванням буде продемонстровано у Києві під час виставки нової техніки та озброєння до Дня незалежності України 24 серпня 2017 р. Потім – відомчі випробування.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues