170720 bmp 0Концерн Rheinmetall підписав з Бундесвером угоду щодо модернізації нової БМП Puma, поставки якої до військових частин почалися лише два роки тому. Передусім, йдеться про збільшення бойових можливостей машини в умовах сучасного поля бою. Передбачається застосувати модернізаційні пакети та додаткове обладнання загальною вартістю 115 млн євро.

 

 

Загалом Бундесвер замовив 350 БМП цього типу, поставки триватимуть до 2020 року, по 66 машин щороку. Станом на 2017 рік поставлено 109 машин. При цьому консорціум Projekt System & Management GmbH(PSM), який відповідає за продукцію та подальший розвиток машини, не виключає можливого додаткового замовлення на 100-200 БМП вже після 2020 року. PSM вже має замовлення на 260 млн євро на подальший розвиток БМП з опцією додаткового оснащення на 108 млн євро.


Модернізація передбачає не лише підвищення бойових можливостей БМП (тестування та нова конфігурація машини з новим скрадом озброєння та збільшення ситуаційної інформованості екіпажу і десанту шляхом застосування нових приладів спостереження), але й покращення процесу бойової підготовки військ з використанням цієї БМП.


БМП отримає нову дистанційно керовану систему відстрілу 40-мм гранат (new turret-independent secondary weapon system (TSWA 6), що збільшить можливості враження цілей на коротких дистанціях (до 400 м) вдень і вночі, головним чином, в умовах складного і урбанізованого ландшафту.

 

Новина по темі: RHEINMETALL ТА STEYR MANNLICHER ВИВОДЯТЬ НА РИНОК МОДУЛЬНУ СИСТЕМУ СТРІЛЕЦЬКОГО ОЗБРОЄННЯ – НОВУ ШТУРМОВУ ГВИНТІВКУ RS556


Іншою новиною буде оснащення БМП системою зв’язку SOTAS-IP виробництва фірми Thales, яка сумісна з новими контрольними панелями системи солдата майбутнього IDZ не лише на БМП, але й на БТР Boxer та модернізованому танку Leopard 2A7V. 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues