170717 bulava 0026 червня МО РФ повідомило про чергове випробування міжконтинентальної балістичної ракети морського базування «Булава». Ракету було запущено з борту атомного ракетного підводного човна пр.955 «Юрий Долгорукий», що знаходився в акваторії Баренцева моря в напрямку полігону Кура на Камчатці.

 

 

Згідно повідомлення, боєголовки ракети успішно вразили усі цілі з необхідною точністю.


Варто зауважити при цьому, що обидва попередніх випробування МБР «Булава» у 2015 та 2016 роках виявилися невдалими. Кожного разу після старту з АПЧ одразу двох ракет одна виходила з ладу і її знищували встановленим порядком. Показник надійності не перевищував 50% і був неприпустимим. Отже, МО РФ мало багато проблем з доведенням «Булави» до необхідного технічного стану та підвищенням її технічної надійності.

 

170717 bulava 0

Старт МБР Р-30 «Булава» з борту АПЧ «Юрий Долгорукий» Північного флоту РФ. /Фото: прес-служба ВМФ РФ

 

Останній невдалий пуск ракет відбувся з борту того ж самого АПЧ «Юрий Долгорукий» 27 вересня 2016 року з акваторії Білого моря, але до полігону Кура долетіла лише одна МБР, тоді як інша з приводу виникнення технічних проблем самоліквідувалася.

 

Новина по темі: ДО СКЛАДУ ВМФ РФ ПРИЙНЯТО ТРЕТІЙ АТОМНИЙ РАКЕТНИЙ ПІДВОДНИЙ ЧОВЕН СТРАТЕГІЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ПР.955

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues