170714 odes 00Під час проведення двосторонніх українсько-американських навчань «Сі Бриз — 2017» корвет «Мачеларіу» ВМС Румунії, фрегат «Гетьман Сагайдачний» ВМС Збройних Сил України, ракетний крейсер «Hue City» та есмінець «Carney» ВМС США відвідали одеські журналісти.

 

 

За існуючою традицією першими гостей на борту кораблів зустріли їх командири. Вони ознайомили представників вітчизняних ЗМІ з історією створення кораблів, роботою центру управління та навігації.

 

170714 odes 3

 

 

170714 odes 1

 

На прес-конференції, яка відбулася біля військових кораблів ВМС США за участю керівників навчання від української та американської сторони капітана 1 рангу Олексія Неїжпапи та капітана 1 рангу Тейта Вестбрука журналісти дізналися про хід проведення навчань та їх подальші завдання.

 

170714 odes 2

 

Як повідомили офіцери наразі проходить злагодження корабельних тактичних груп в морі — відпрацьовуються елементи з висадки морського десанту, виконання артилерійських стрільб, спільне плавання кораблів. По завершенні підрозділи перейдуть до активної фази навчання — проведуть багатонаціональну операцію з безпеки у кризовому районі.

 

До виконання завдань морським компонентом залучено близько 30 бойових кораблів, катерів та суден забезпечення від ВМС Збройних Сил України, США, Грузії, Румунії і Туреччини. Всі елементи та дії багатонаціональних штабів і сил відпрацьовуються за стандартами провідних країн світу.

 

Під час розмови з журналістами капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа висловив переконання, що ефективно протистояти існуючим загрозам можливо лише спільними зусиллями багатьох країн світу.

 

— Організація такої взаємодії обов’язково вимагає від усіх нас однакових поглядів на способи ведення антитерористичних, миротворчих і рятувальних операцій, а також уміння швидко і рішуче діяти в критичній ситуації окремо від своїх партнерів. Чим більше буде такої спільної практичної роботи, тим впевненіше почуватиме себе все людство, — підкреслив капітан 1 рангу Олексій Неїжпапа.

 

170714 odes 5

 

В свою чергу капітан першого рангу Тейт Вестбрук висловив свою впевненість в успіху майбутніх миротворчих заходів та співпраці з українськими колегами.

 

170714 odes 4

 

— Ми впевнені, що подібні навчання допоможуть підвищити бойову здатність наших дружніх флотів, — зазначив офіцер.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues