170714 mbak 0Малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України «Аккерман» та «Бердянськ» здійснили прикриття під час переправи техніки та особового складу підрозділів Високомобільних десантних військ через річку Південний Буг.

 

 

У ході навчань військові моряки провели спостереження та маскувальні дії, зокрема поставили димову завісу. Бойові одиниці українських ВМС виконали вправи бойової стрільби по береговій цілі, метою яких було знищення диверсійно-розвідувальної групи умовного противника.

 

170714 mbak 3

 

За словами старшого походу командира ракетного катера «Прилуки» капітана 3 рангу Павла Рудя, комплекс заходів мав багато особливостей, військові моряки володіли обмеженим обсягом інформації, адже усі вказівки надходили зі штабу навчань поступово. 

 

170714 mbak 2

 

Екіпажі катерів успішно виконали поставлені завдання, провели маневрування та бойову стрільбу, незважаючи на те, що навчання проходили в невідомому районі плавання.

 

170714 mbak 1

 

Варто зазначити, що залучення малих броньованих артилерійських катерів до навчання Високомобільних десантних військ продемонструвало високий рівень взаємодії між видами Збройних Сил України.

 

Публікація по темі: ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ СПРОМОЖНОСТІ УКРАЇНИ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ

 

У свою чергу, екіпажі «Аккерману» та «Бердянська» отримали безцінний досвід, який у подальшому дозволить їм впевнено виконувати поставлені завдання за будь-яких умов. Також для українських військових моряків навчання десантників стали гарною нагодою удосконалити свою майстерність напередодні активної фази українсько-американського навчання «Сі бриз-2017».

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues