170713 bae 0Компанії BAE Systems та Leonardo спільно працюють над розробкою нових типів боєприпасів для просунутих артилерійських систем великого калібру.

 

 

Перша з них спеціалізується на створенні передових артилерійських систем (AGS) та корабельної гармати Mk 45, а друга – на створенні високоточних боєприпасів для них, які компанії сподіваються невдовзі презентувати.


Розробка є актуальною, оскільки система AGS вже встановлена на нових есмінцях типу Zumwalt ВМФ США, а гармати Mk 45 стоять на озброєнні багатьох флотів світу.


Розробки Vulcano також будуть фокусуватися на розробці рішень для наземних 155-мм артилерійських систем, в т.ч. усіх варіантів гаубиць M777 та M109 для ЗС США та союзників.


Під час випробувань 155-мм снаряд Vulcano отримав прискорення, що дозволяє долати відстані, які передбачалися раніше в рамках програми створення снаряду для ураження наземних цілей на виликих дистанціях Long Range Land Attack Projectile (LRLAP).


В рамках спільної розробки передбачається використати передові блоки управління і навігації, в т.ч. варіанти з напівактивною лазерною і інфра-червоною головками наведення для досягнення точкової точності стрільби навіть по цілях, що рухаються – наземних, морських та повітряних.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues