170515 milgem 00В рамках підписаної під час роботи у травні п.р. у Стамбулі виставки IDEF 2017 угоди, Пакістан замовив у Туреччині 4 нових корвети типу Ada проекту MILGEM, в той же час, Туреччина замовила в Пакістані 52 учбово-тренувальних літаків пакистанського виробництва Super Mushshak.

 

 

Зокрема, передбачається трансфер турецькою стороною технічної документації і технологій для розгортання будівництва корветів пакистанською кампанією Karachi Shipyard & Engineering Works Limited (KSEW) у м.Карачі. В даний час триває узгодження технічних формальностей, яке має завершитись до 30 червня.

 

Новина по темі: В ТУРЕЧЧИНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ ФРЕГАТ


Угода про постачання корветів буде найбільшою в історії Туреччини а також третім великим контрактом з Пакистаном після контракту 2016 року про модернізацію підводних човнів типу Agosta та попереднього – про будівництво танкера-заправника.

 

170515 milgem 0

Корвет типу Ada ВМС Туреччини (Фото: МО Туреччини)


99,5-м протичовнові корвети типу MILGEM є одними з найбільш сучасних у світі, вони мають потужне ударне (ПКР Harpoon), артилерійське (76-мм гармата), протичовнове озброєння, засоби ППО тощо. Енергетична установка комбінована, дизель-газотурбінна, за схемою CODAG, найбільша швидкість - 29 вузлів. 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues