4542789 SmallОснову відновлених Військово-Морських Сил України мають становити нові корвети проекту 58250. Про це у інтерв’ю Defense Express заявив Головнокомандуючий ВМС України, віце-адмірал Сергій ГАЙДУК.

 

 

«Хочу особливо зазначити ключову роль у відродженні бойового потенціалу ВМСУ, яку має відіграти завершення будівництва головного корвету пр.58250 «Володимир Великий», наголосив Сергій ГАЙДУК.

 

Головнокомандуючий ВМС України відзначив, що пр.58250 – це перспективний бойовий корабель, який за своїми ТТХ не поступатиметься закордонним аналогам, а також буде здатний вирішувати цілу низку бойових завдань, навіть, притаманних легким фрегатам.

 

4sLFRrv2Dpw

 

Саме тому актуальним постає завдання відновлення фінансування будівництво корвета в рамках державної програми, яке вже протягом двох років призупинене.

 

P1011912Як зазначив Головнокомандуючий ВМС України, віце-адмірал Сергій ГАЙДУК «подальше зволікання з реалізацією державної програми з будівництва корвета може призвести до низки негативних наслідків, починаючі від руйнації національної системи кораблебудування, дискредитації країни, як надійного партнера перед іноземними постачальниками унікального обладнання, аж до втрати бойового потенціалу ВМС, наслідком чого буде панування ворожого флоту біля наших берегів, видобуток вуглеводної сировини в нашій виключній економічній зоні та інші виклики національним інтересам України на морі». Також С.Гайдук додав, що «активізація робіт з будівництва нового корвета у 2016 р. дозволить вже до кінця 2018 р. отримати готовий корабель та створити умови для швидкого та гарантованого відновлення боєздатності ВМС України».

 

Крім того, Головнокомандуючий ВМС України додав, що «лише наявність нових корветів дозволить ВМС виконувати завдання за межами територіальних вод».

 

На цей час загальна технічна готовність корвета «Володимир Великий» становить 32%. Проте, вже третій рік, як будівництво корвета в рамках державної програми призупинено через брак фінансування. 

 

Qa4OwcTHaH4

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues