170530 halo 0В Краматорську, що на Донеччині, за сприяння представників Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва відбулася зустріч спеціалістів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та неурядових організацій The HALO Trust та FSD.

 

 

За словами начальника групи з протимінної діяльності Центру з питань виконання робіт гуманітарного розмінування підполковника Богдана Глуховатого під час спілкування сторони розглянули чимало питань з виконання робіт гуманітарного розмінування.

 

Новина по темі: ФРАНЦІЯ ПЕРЕДАЛА УКРАЇНІ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО РОЗМІНУВАННЯ

 

— Мова йшла про визначення та закріплення для проведення верифікації та визначення об’єму робіт районів та ділянок звільнених територій Донецької та Луганської областей, створення та узагальнення єдиних форм звітності для всіх операторів, що стосуються технічного обстеження, виконання робіт, — повідомив підполковник Богдан Глухуватий.

 

Новина по темі: АМЕРИКАНСЬКІ ФАХІВЦІ ПРОВЕЛИ КУРС З ОБСЛУГОВУВАННЯ РОБОТИЗОВАНИХ СИСТЕМ РОЗМІНУВАННЯ «TALON»

 

На завершення зустрічі усі учасники погодили перспективний план дій, а також висловили впевненість в тому, що він допоможе структурувати важливу для регіону та місцевого населення роботу.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues