170518 putin 0Російський президент Володимир Путін оголосив про уточнення «підходів щодо переоснащення військ» біля кордону на заході і південному заході, де РФ межує з Україною. Він також згадав про досвід, отриманий у Сирії.

 

 

Як передає власний кореспондент УНІАН, про це Путін сказав на нараді з керівним складом Міністерства оборони Росії і підприємств оборонно-промислового комплексу.

 

Публікація по темі: КИМ ЗБИРАЄТЬСЯ ВОЮВАТИ РОСІЯ

 

Він зазначив, що бойовий досвід, отриманий у ході операції в Сирії, необхідність зміцнення арктичних територій і кордонів на заході і південному заході, вимагають уточнення підходів щодо переоснащення військ. Все це буде відображено у новій Держпрограмі озброєнь, розробка якої вже почалася.

 

При цьому він повідомив, що нині триває реалізація Держпрограми озброєнь на 2011-2020 роки. У 2016 році завдання держоборонзамовлення виконано на 97%. У війська поставлено понад 5,6 тис. одиниць основних видів новітніх озброєнь, а також близько 3 тис. відремонтованих і модернізованих зразків військової та спеціальної техніки. Це дало змогу довести парк сучасної техніки в частинах постійної готовності до 58%.

 

«У цілому успішне виконання держоборонзамовлення в минулому році дало змогу забезпечити комплексний розвиток системи озброєння, зміцнити бойовий потенціал збройних сил, сформованих на стратегічних напрямах», - заявив Путін. За його словами, в поточному році рівень сучасного озброєння і техніки заплановано довести до 62%.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues