170518 LITVA 0Сьогодні, 18 травня, під час офіційного візиту до Литви Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із Міністром закордонних справ Литовської Республіки паном Лінасом Лінкявічюсом.

 

 

У ході зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію в Україні, - повідомляють у Міністерстві оборони України.

 

— Я нещодавно мав можливість відвідати район проведення АТО та на власні очі побачити те, що відбувається, а також поспілкуватися з місцевим населенням, яке потерпає від наслідків обстрілів, — сказав під час спілкування пан Лінкявічюс.

 

170518 LITVA 3

 

Під час зустрічі сторони також обговорили питання інформування суспільства про оперативні події на Сході України.

 

170518 LITVA 2

 

— Враховуючи те, наскільки тісна співпраця вже налагоджена, я хочу запросити офіцерів із оборонного відомства Литви до співпраці разом із нашими офіцерами в органах управління з метою вивчення досвіду роботи та проведення аналітичної роботи, — наголосив під час зустрічі генерал армії України Степан Полторак.

 

170518 LITVA 1

 

Новина по темі:  МІЖ МО УКРАЇНИ ТА МІНІСТЕРСТВОМ ОХОРОНИ КРАЮ ЛИТОВСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ПІДПИСАНО ПЛАН ДВОСТОРОННЬОГО СПІВРОБІТНИЦТВА НА 2017 РІК

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues