170421 france 00Державна служба з надзвичайних ситуацій отримала від уряду Франції три системи знешкодження боєприпасів «CTS Lance», які дають змогу на відстані 150 метрів знешкоджувати вибухонебезпечні предмети.

 

 

У церемонії передачі обладнання взяли участь посол Франції в Україні Ізабель Дюмон та керівництво ДСНС, - повідомляє Військовий навігатор України.

 

«Ці системи допоможуть убезпечити наших піротехніків під час розмінування територій, захоплених терористичними угрупованнями на Сході України», – зазначив начальник управління піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС Олег Бондар.

 

Він додав, що з 2014 року піротехніки очистили 17,7 тис. га у Донецькій та Луганській областях і знешкодили 106 тисяч різних вибухових предметів, серед яких 800 є особливо небезпечними.

 

«Зараз небезпечні предмети знешкоджують за допомогою вибухівки, що не завжди просто і безпечно. За допомогою нового обладнання наші фахівці зможуть це робити на відстані 150 метрів», – сказав Бондар.

 

170421 france 01

 

Нове обладнання ДСНС передасть до Міжрегіонального центру швидкого реагування, Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування, а також до навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС.


У свою чергу посол Франції в Україні Ізабель Дюмон написала на своїй сторінці у Twitter: “Щаслива передати від імені Франції 3 розмінувальні гармати Державній службі України з надзвичайних ситуацій”.

 

Вона додала, що ця гуманітарна допомога є частиною проекту глобальної підтримки Францією робіт з розмінування.

 

За її словами, в рамках цього проекту близько 30 інструкторів ДСНС мали змогу вивчити передовий технічний досвід Франції.

 

Новина по темі: ФРАНЦІЯ ВИПЕРЕДИЛА РФ У ЕКСПОРТІ ОЗБРОЄНЬ

 

“Франція залишається поруч з Україною у надважливому процесі розмінування, основною складовою безпеки”, – підкреслила Дюмон.

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues