180421 otu lugansk 4На взводно-опорному пункті однієї з бригад, яка виконує бойові завдання в оперативно-тактичному угрупуванні «Луганськ» відбулися кількаденні інструкторсько-методичні заняття щодо інженерного облаштування позицій.

 

 

 

До заходу залучалися командири різних ланок військових частин, які задіяні до проведення Антитерористичної операції на Сході країни, - повідомили у Міністерстві оборони України.

 

180421 otu lugansk 0

 

— Ми згідно усіх вимог облаштували одну із передових позицій. Усі захисні укріплення виконали з попереднього досвіду бойових дій. Також у землі ми облаштували окремі укриття, де бійці зможуть повноцінно відпочити, прийняти їжу чи чи помитися. Насамперед це потрібно аби кожен командир зміг особисто перейняти досвід та вже в найближчий час провести подібні облаштування на власних позиціях, — розповів заступник командира ОТУ «Луганськ» полковник Олександр Остапчук.

 

180421 otu lugansk 3

 

Під час заняття для командирів продемонстрували як необхідно маскувати командно-спостережні пункти, перекривати бліндажі, створювати хибні позиції тощо.

 

180421 otu lugansk 2

 

Окрім цього, усі присутні мали змогу побачити алгоритм надання першої медичної допомоги пораненому під час бою та підготовки його до транспортування у медичний заклад.

 

180421 otu lugansk 1

 

За словами командування, ці заняття є дуже важливими, адже від інженерного облаштування передових позиції залежить якість виконання бойових завдань та безпека кожного військовослужбовця.

 

180421 otu lugansk 00

 

Також наприкінці заходу військовослужбовцям продемонстрували відео ворожих позицій, відзняте за допомогою БПЛА. Офіцер-розвідник наочно пояснив, як виявляти замасковані укріплення противника, бронетехніку та артилерійське озброєння. 

 

180421 otu lugansk 5

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues