170421 vinn 1У Вінниці, в штабі Командування Повітряних Сил ЗС України відбулася робоча зустріч керівного складу виду з Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні капітаном 1 рангу Карен Мактір.

 

 

Робочу групу офіцерів Командування Повітряних Сил очолив командувач виду генерал-полковник Сергій Дроздов.

 

В ході зустрічі сторони обговорили стан та перспективи двостороннього військового співробітництва. Зокрема щодо участі британських інструкторів в рамках діяльності тренувальної місії «ORBITAL», необхідності продовження програми навчання курсантів ХНУПС в Коледжі Королівських ВПС Великої Британії, а також потреби в забезпеченні авіаційним пальним для участі в авіаційному показі «Royal Aіr Tatoo-2017».

 

Окремо, під час зустрічі сторони обговорили питання можливості проведення курсів вивчення англійської мови для військовослужбовців Повітряних Сил ЗС України за місцем постійної дислокації військових частин.

 

170421 vinn 0

 

У ході проведення заходу, командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов поінформував іноземного гостя про сьогодення та перспективи виду, а також про військову авіацію та завдання виду на сучасному етапі.

 

У свою чергу капітан 1 рангу Карен Мактір подякувала за теплу зустріч та висловила сподівання що співпраця в напрямку двостороннього військового співробітництва продовжуватиметься.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ТА ВЕЛИКОБРИТАНІЯ РОЗШИРЯТЬ СПІВПРАЦЮ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ІМПОРТОЗАМІЩЕННЯ

 

На завершення візиту Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні відвідала експозицію військово-історичного музею Повітряних Сил.

 

170421 vinn 2

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues