170420 ngu 0Офіцери та науково-педагогічний склад Академії обговорили разом з представниками управління Національної гвардії України перспективи розвитку системи бойової та спеціальної підготовки. 

 

 

Зокрема було проведено круглий стіл на тему «Розроблення стандартів підготовки та оцінювання військових частин до виконання службово-бойових завдань».

 

170420 1

 

З окремою доповіддю «Характеристика стандарту підготовки Збройних сил України» виступив начальник відділу військової освіти та наукової роботи управління бойової та спеціальної підготовки полковник Сергій Капелюшний. Він порівняв існуючі системи підготовки у Національній гвардії та Збройних силах, розповів про досвід інших країн у цій галузі та доповів пропозиції по зміні існуючих стандартів.

 

170420 ngu 1

 

Детально він зупинився на аналізі циклу навчання підрозділів, перспективних складових підготовки, ролі та місці стандартів НАТО у процесі підготовки, порядку відпрацювання стандартів підготовки та їх впровадження в систему навчання.

 

170420 ngu 3

 

За результатами круглого столу було сформовано ряд пропозицій від представників Національної академії, які стосуються як документального забезпечення, так і принципових підходів до формування стандартів навчання та їх впровадження в навчальний процес підрозділів Національної гвардії України.

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues