170420 pinottiМи цінуємо нашу співпрацю та європейський вибір українців, – зазначила Міністр оборони Італії Роберта Пінотті.

 

 

Про це повідомляє Міністерсто оборони України.

 

 

19 квітня відбулась зустріч Міністра оборони Італії Роберти Пінотті та Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, під час якої обговорювались питання розширення співробітництва між країнами, безпекова ситуація в Україні, Європі та в цілому у світі.

 

Пані Роберта Пінотті висловила своє захоплення тими змінами та ефективністю розпочатої оборонної реформи у вітчизняному відомстві. Також вона наголосила, що Італія високо цінує внесок українських військовослужбовців в контексті світового правопорядку, зокрема, їх участь у миротворчих місіях в Косово та Афганістані.

 

У свою чергу, Міністр оборони України наголосив, що Україна високо цінує співпрацю та дружні відносини, які склалися з Італією.

 

Він висловив вдячність Міністру оборони Італії за послідовну та всебічну підтримку зусиль України з відновлення миру та територіальної цілісності, й зокрема, за організацію лікування українських військовослужбовців у Римському військовому госпіталі «Челіо».

 

— Італія — одна із країн-лідерів щодо надання допомоги Україні, — відзначив Степан Полторак. — Ми розраховуємо на продовження підтримки для припинення агресії проти нашої країни.

 

170420 pinotti 1

 

Також Міністр оборони Італії пані Роберта Пінотті прийняла запрошення Міністра оборони України Степана Полторака відвідати з офіційним візитом Україну.

 

Новина по темі: ТРИВАЄ РОБОЧА ПОЇЗДКА МІНІСТРА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ДО ІТАЛІЇ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues