170420 nau19 квітня у Національному авіаційному університеті було підписано угоду про співпрацю між університетом та Лігою оборонних підприємств України.

 

 

Від імені цієї громадської організації документ підписав директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

 

170420 nau 1

 

Центр було створено у листопаді минулого року, і тоді він об’єднував 9 промислових підприємств оборонної спрямованості. Нині до складу Центру входять вже 30 приватних підприємств, що працюють на воєнну промисловість, незабаром до них приєднаються і державні підприємства. Тому зрозумілою є цікавість Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння до наукових центрів. Одним із лідерів у галузі стратегічних розробок є саме Національний авіаційний університет.

 

- Університети мають величезний науковий потенціал, - сказав директор центру Валентин Бадрак. - Питання обороноздатності країни стоїть сьогодні особливо гостро. І тому дуже важливим є той факт, що центр має власну мережу іноземних представництв, яка може стати платформою для співпраці з іноземними державами.

 

170420 nau 2

 

В свою чергу, в.о.ректора Володимир Ісаєнко підтвердив, що співпраця з оборонною промисловістю є одним із основних напрямів роботи науковців НАУ, і університету є чим пишатися у цій галузі.

 

170420 nau 3

 

Того ж дня в університеті відбувся круглий стіл з представниками ДК «Укроборонпром», у якому також взяли участь представники Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння.

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues