170320 KAVA 017 березня командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко провів в Одесі зустріч з делегацією Київської асоціації військових аташе.

 

 

В ході брифінгу керівник виду Збройних Сил України поінформував військових дипломатів щодо зробленої роботи з відновлення українського флоту за період після його передислокації з території тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, а також про хід реформування і алгоритм розвитку українських ВМС.

 

170320 KAVA 1

 

У зустрічі також взяли участь перший заступник командувача ВМС ЗС України контр-адмірал Андрій Тарасов, начальник штабу — перший заступник командувача ВМС ЗС України капітан 1 рангу Роман Гладкий, представники структурних підрозділів штабу командування українського флоту та командування Західної військово-морської бази ВМС ЗС України.

 

Аташе з питань оборони при Посольстві Королівства Норвегія в Україні — президент Київської асоціації військових аташе капітан 2 рангу Ханс Пітер Міддтун від імені колег і особисто від себе подякував українським військовим морякам за брифінг і цікаву зустріч.

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues