170316 VMSU«Формування й підготовка перспективних органів військового управління, сил і військ, подальше нарощування бойового потенціалу наявного комплекту військових частин, їх оснащення перспективними зразками озброєння і військової техніки є одними із основних пріоритетних напрямків реформування і розвитку флоту».

 

 

Про це в інтерв’ю журналістам у Одесі повідомив начальник штабу — перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітан 1 рангу Роман Гладкий.

 

За інформацією начальника штабу — першого заступника командувача, командування ВМС продовжує роботу щодо розвитку та оптимізації структури і чисельності ВМС, нарощування потенціалу національного флоту та приведення його у відповідність до існуючих загроз. Як додав капітан 1 рангу Роман Гладкий, спільно з експертами НАТО опрацювано перспективну структуру командування ВМС. Найголовнішим тут, за його словами, є те, що має відбутися розподіл функцій і повноважень органів військового управління. У відповідності до вимог Стратегічного оборонного бюлетеня України, планується утворити дві вертикалі, одна з яких — підготовка сил (force generation), а інша — проведення операцій (operational employment).

 

— Відповідні пропозиції ми направили на погодження в Генеральний штаб Збройних Сил України. Крім того, нами визначено завдання та функції для кожної організаційної структури, результати цієї роботи враховані у проекті Програми розвитку Військово-Морських Сил у контексті Державної програми розвитку Збройних Сил України. Крім того, підготовлено пропозиції до проекту нової редакції Морської доктрини України, — зазначив начальник штабу — перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Як додав він, надзвичайно важливим напрямком є оснащення ВМС новітніми зразками озброєння і військової техніки, побудова (закупівля) кораблів, катерів і суден, модернізація наявного корабельного складу. — Таким чином, нарощування бойового потенціалу флоту відбуватиметься поетапно, і це враховано у Державній програмі розвитку озброєння і військової техніки, — додав капітан 1 рангу Роман Гладкий.

 

Новина по темі: ЗАСТУПНИК КОМАНДУВАЧА ВМСУ РОЗПОВІВ, ЯКІ КОРАБЛІ ОТРИМАЮТЬ ЦЬОГО РОКУ

 

Як також зазначив представник командування ВМС, за період після передислокації флоту на материкову частину України, що відбулася у 2014 році, проведено роботу щодо відновлення інфраструктури системи базування ВМС на Чорному і Азовському морях. Водночас, за його словами, нагальним завданням залишається нарощування спроможностей цієї інфраструктури, створення сучасних військових містечок.

 

На переконання капітана 1 рангу Романа Гладкого, розвитку і реформуванню національного флоту дієво сприяє активізація співробітництва з флотами країн — членів НАТО і ЄС.

 

Джерело

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues