170228 ART OZBRДержавне підприємство «Конструкторське бюро «Артилерійське озброєння» збільшило ефективність виробництва на 87% у порівнянні з 2015 роком.

 


За 2016 рік збільшена заробітна плати на 30% і відбулося збільшення трудового колективу, підвищена кваліфікація 35% робітників. Сплачено податків і зборів 38 824,7 тис. грн, що за показниками в 2 рази більше ніж у 2015 році.

 

170228 ATR OZBR 1

 

Підприємством проведена модернізація системи енергозабезпечення за напрямками: енергонезалежність, оновлення мережі, енергозбереження. Відбувся перехід на систему управління якістю ISO 9001-2016. З 01 січня 2017 року введена електронна система державних закупівель ProZorro.

 

170228 ART OZBR 2

 

У минулому році Державним підприємством «КБ «Артилерійське озброєння» виконані роботи по двом державним оборонним замовленням, модернізовано шість верстатів, введені чотири техпроцеси серійного виробництва. ДП «КБАО» налагодило кооперацію з 16 партнерами, співпрацю з 9 підприємствами концерну, Академією Наук, НДІ та навчальними закладами.

 

«Ми йшли по сходах зростання, так це було важко - але ми змогли це зробити...

 

Закріплення і розширення присутності на міжнародних ринках в 70% контрактів бронетанкового класу. Інтеграція в бойових модулях і комплексах: інноваційне відтворення у двох виробах, прийнятих на озброєння після державних випробувань.

 

Проведення розробок і впровадження їх в життя: трьох зразків гранатометів, сім зразків мінометів, чотирьох зразків бойових стволів для гармат.

 

Ми вже прогнозуємо і гарантуємо зростання на 2017 рік в 32% (в порівнянні з 2016 роком)», - повідомив Генеральний директор Вадим Штепенко.

 

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues