170124 aviakonДержавне підприємство «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» бере участь в тендері Міністерства оборони України на реконструкцію морського багатоцільового вертольота-амфібії спеціалізованого для боротьби з підводними човнами Мі-14 ПЧ, озброєного торпедами і глибинними бомбами.

 

 

Про це повідомляє Військова панорама з посиланням на Сумський новинний портал.

 

Перемога в даному тендері може забезпечити Конотопське підприємство держзамовленням в обсязі понад 13 мільйонів гривень. Раніше в Україні ремонт цього типу вертольотів здійснювався в Севастополі, але після російської окупації Криму така можливість була втрачена. Тому конотопські авіабудівники взялися за освоєння ремонту цієї техніки, і ця мета була досягнута.

 

Тепер робочий ресурс десяти вертольотів МІ-14 ПЧ, що залишилися в Україні, буде подовжений після капітального ремонту на «Авіаконі», а самі бойові машини ще довгий час зможуть захищати нашу батьківщину від агресора. Також на конотопському авіаремонтному заводі поставили перед собою перспективну мету освоїти не тільки ремонт і модернізацію МІ-14 ПЧ, але й їх виробництво.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues