170113 muzhenkoГоловним завданням Збройних Сил України, як і раніше, є реагування на військові загрози та на зовнішні виклики, які мають тенденцію до загострення.

 

 

На цьому під час розширеної наради із керівним складом військових комісаріатів України наголосив начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко.

 

— Хотів би всіх застерегти від ефекту звикання. Мовляв десь там тривають бойові дії, створені угруповання, військовослужбовці яких постійно виконують бойові завдання. Для когось така віддаленість цих дій може створити ілюзію, що ця ситуація зовсім не впливає на процеси у Збройних Силах та на діяльність військових комісаріатів. Все навпаки. Загрози, які існують на стратегічному рівні нікуди не зникли, і ми маємо бути готовими до адекватної відповіді на них, — підкреслив начальник Генерального штабу Збройних Сил України.

 

Новина по темі: “СТВОРЕННЯ ВЛАСНОЇ ЕФЕКТИВНОЇ СИСТЕМИ ПІДГОТОВКИ ВОЇНІВ СИЛ СПЕЦОПЕРАЦІЙ – ЦЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗС ДЕРЖАВИ”, - МУЖЕНКО

 

Він зауважив, що вся система комплектування Збройних Сил України та організація бойової підготовки частин та підрозділів у 2016 році були спрямовані на підвищення їх спроможності ефективно реагувати на існуючі загрози. Відпрацювання цих питань буде продовжено і в 2017 році.

 

— Деякі з цих загроз є актуальними, деякі — можливими, деякі — менш ймовірними. Але ми маємо бути готовими реагувати на всі. Для протидії таким зовнішнім загрозам Україні потрібні боєздатні військові частини, ефективні та злагоджені органи військового управління. Військові комісаріати мають відіграти свою вагому роль у якісному комплектуванні Збройних Сил України, — сказав генерал армії України Віктор Муженко.

 

Він зауважив, що військовим комісаріатам важливо підтримувати динаміку набору громадян на службу за контрактом.

Джерело 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues