170112 BTR 4Державне підприємство “Харківське конструкторське бюро машинобудування» (ХКБМ), яке входить до складу ДК "Укроборонпром", преставить на міжнародній виставці IDEX 2017 (Лютий 19 – 23 2017, в місті Абу-Дабі) версію БТР-4 з підвищеними вогневими можливостями 

Версія бронетранспортера БТР-4 продовжує сімейство колісних бронетранспортерів 8×8, які в даний час знаходятся в серійному виробництві. ДП ХКБМ розробило прототип БТР-4, який озброєний дистанційним бойовим модулем БМ2-30. 

БМ2-30 представляє собою бойовий модуль з дистанційним управлінням, що встановлюється на легкоброньовані машини (БТР, БМП і ін.). Він  призначений для ураження живої сили противника з місця та під час руху на швидкостях до 10 км / год, нерухомих і рухомих броньованих об'єктів, вогневих точок, а також для низьколітаючих малошвидкісних повітряних цілей.

 

Модуль оснащений блоком озброєння, що складається з двох автоматичних гармат ЗТМ1, кулемета калібру 7,62 мм та протитанкових ракет. Блок озброєння встановлений на стабілізованій в двох площинах платформі.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПРЕДСТАВЛЯЄ УКРАЇНУ НА «IDEAS-2016»

 

Модуль БМ2-30 обладнаний оптико-телевізійним прицільним комплексом. Відображення інформації здійснюється на відеомоніторах навідника та командира, розміщених на робочих місцях в шасі бронеоб'ектов.

 

ДП ХКБМ запрошує всіх гостей виставки подивитися на прототип нового БТР-4 на стенді ДК Укроборонпром 19 лютого – 23, на міжнародній виставці і конференції IDEX 2017.

 

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues