170111 malyshev otpravka oplotovУ рамках міжзаводської кластерної кооперації підприємств «Укроборонпрому» ДП «Завод імені В.О. Малишева» протягом минулого року поставляв комплектуючі та надавав допомогу: у виготовленні БТР-4 – Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. Морозова, у виготовленні двигунів – Харківському конструкторському бюро з двигунобудування.

 

 

Також поставлялися комплектуючі на БТР-3 для Київського (КБТЗ) і на бронеавтомобіль «Дозор-Б» для Львівського (ЛБТЗ) бронетанкових заводів. Співпраця з Житомирським бронетанковим заводом (ЖБТЗ) – гумові технічні вироби, комплектуючі до БМП-1, БМП-2, БТР-4, інше.

 

Також протягом року співпрацювали з Харківським заводом спеціальних машин (ХЗСМ), допомагаючи в ремонті двигуна 3ТД, поставляючи торсіонні вали та інше, двигун 3ТД відремонтований був для Вінницького «45-го експериментального механічного заводу».

 

У даній сфері діяльності було організовано відвантаження продукції на десятки мільйонів гривень. Причому масштаб співпраці з деякими підприємствами значно зріс у порівнянні з минулим роком. Скажімо, в три рази більше продукції було відвантажено КБТЗ і в десять разів (!) – ЛБТЗ.

 

Також протягом року підприємство займалося ремонтом спецтехніки для Міністерства оборони

.

У 2016 році було підготовлено, освоєно і налагоджено виробництво танкового енергоагрегату, що раніше робилося ХКБД. За два останніх місяці заводчани зуміли успішно впоратися з поставленим керівництвом завданням: виготовити і встановити енергоагрегати на чергову партію БМ «Оплот» силами філіалу «Агрегатний завод».

 

Найбільш економічно успішною можна назвати роботу з виконання договорів з інозамовниками на поставки МТВ та комплектуючих з метою ремонту і модернізації танкового парку азіатського сегмента ринку, і звичайно ж – виконання контракту на виготовлення БМ «Оплот» для Королівства Таїланд.

 

У минулому році, завдяки планомірній і інтенсивній роботі у зазначеному напрямку, регулярним відвантаженням чергових партій цієї бойової машини завод зміг значно просунутися у виконанні «тайського контракту», зробивши тут безумовний продуктивний ривок: «заморожені» раніше зобов'язання стали реально виконуваними за нинішнього керівництва – підприємство зіграло на підвищення і власного іміджу як обов'язкового ділового партнера, і держави Україна в цілому як надійного продавця на ринку озброєння. Підсумок роботи в цьому полі діяльності – відвантаження спецтехніки більш ніж на півтора мільярди гривень. Що, до речі, в три (!) рази більше в порівнянні з 2015-м.


Потрібно зауважити, що минулого року на підприємстві активізувалося і виготовлення цивільної продукції: тепловозних двигунів і дизельних запчастин було виготовлено майже в два рази більше, ніж в році позаминулому.


Загалом на кінець 2016 року ДП «Завод імені Малишева» відвантажило виготовленої продукції майже на 2 мільярди гривень. Що, відповідно, в два з половиною (!) рази більше в порівнянні з торішніми результатами діяльності.


Ці показники – заслуга діяльності всього виробництва в цілому і кожного «малишевця» зокрема.

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues