170111 CANADA10 січня у Вінниці, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України, відбулася робоча зустріч представників ЗС України та Канади щодо підготовки до курсу з питань безпеки польотів для особового складу ЗС України.

 

 

Іноземну делегацію очолив голова Канадської Об’єднаної оперативної групи в Україні підполковник Вейн Нівен. Українську сторону очолив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов.

 

Відкриваючи зустріч, генерал-полковник Сергій Дроздов привітав іноземних колег та зазначив, що питання безпеки польотів завжди цікаве для льотного складу будь-якої країни.

 

— Мені особисто було дуже цікаво ознайомитися з тими матеріалами курсу, який було надано українським військовим льотчикам та спеціалістам з безпеки польотів. Сподіваюся, що дані курси допоможуть розширити наше військове співробітництво, а також закріпити знання та вміння українським спеціалістам у міжнародному підході до вирішення питань, які що стосуються безпеки України, — зазначив генерал-полковник Сергій Дроздов.

 

Новина по темі: КАНАДСЬКІ ІНСТРУКТОРИ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАЛЬНИЙ КУРС ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ВСП ЗС УКРАЇНИ

 

У свою чергу, підполковник Вейн Нівен привітав усіх з Новорічними та Різдвяними святами та зауважив: — я дуже радий, що ми маємо змогу зміцнити нашу співпрацю, а також обговорити питання щодо подальшого курсу з питань безпеки польотів.

 

Під час перебування представників ЗС Канади у Вінниці, сторони обговорили питання щодо перспективних напрямків співробітництва між Повітряними Силами ЗС України та Канади й організаційні аспекти підготовки та проведення другої серії курсу з безпеки польотів за участю канадських інструкторів.

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues