161214 DragonFly 1Польський оборонний консорціум WB Electronics S.A. розробив квадрокоптер DragonFly, який може виявляти цілі та вражати їх шляхом самовисадження.

Дрон призначений для ураження легкої бронетехніки, автомобілів, пунктів управління, скупчень живої сили, а також складів боєприпасів і пально-мастильних матеріалів. Для виконання кожної із завдань призначений спеціальний боєприпас, що встановлюється у корпус безпілотника.

Дрони DragonFly можна оснащувати боєприпасами з кумулятивною (CW), запальною (IW), чи фугасною (HEW) бойовою частиною, а також боєприпасами осколково-фугасної дії (BFW). Ударну частину дрона розробляв польський Інститут військового озброєння (Military Armament Institute) у партнерстві з компанією WB Electronics S.A.

Новина по темі: В УКРАЇНІ ВПЕРШЕ ВИПРОБУВАЛИ ПОЛІТ ВАНТАЖНОГО ДРОНА - ВІДЕО

DragonFly має радіус дії до 10 км (в умовах прямої видимості), може набирати швидкість 54 км/год і підніматись на висоту до 200 м. Максимальна тривалість польоту – 20 хвилин, при загальній масі безпілотника в 5 кг, він переносити навантаження в 1,5 кг.

161214 DragonFly 2

Дрон можна використовувати як самостійну бойову одиницю. У цьому випадку оператор управляє безпілотником за допомогою спеціального комп'ютера із радіопередавачем. Крім того, програму управління дроном можна встановити в комп'ютерні системи бойових машин – тоді їм зможе керувати екіпаж машини за допомогою штатного обладнання.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues