161128 chechУкраїнські десантники готуються стати кваліфікованими інструкторами миротворчих підрозділів. Підготовка відбувається в межах курсу з підготовки інструкторів миротворчих операцій багатонаціональних сил (MPSO ITC) на базі одного з військових навчальних закладів у місті Вишкові у Чеській Республіці.

 

 

До занять залучено висококваліфікованих інструкторів зі Сполученого королівства Великої Британії з багаторічним досвідом участі у миротворчих операціях в Афганістані та Іраку.

 

Нові знання разом з нашими військовими здобувають військовослужбовці з Вірменії, Грузії, Косового, Боснії та Мексики.

 

– Таке навчання є вкрай важливою складовою для нас, військовослужбовців Збройних Сил України, в контексті анонсованого переходу нашого війська на стандарти НАТО. Під час занять ми переймаємо багатий досвід іноземних інструкторів, яким є про що нам розповісти. Окрім того, тут чудова матеріально-технічна база для опанування знань. Наприклад, класи для віртуальної практичної стрільби зі зброї або спеціальним чином обладнаний табір, на території якого ми відпрацьовуємо алгоритми дій у тих чи інших ситуаціях, – розповів львівський десантник старший лейтенант Артур Задорожний.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ МОРПІХИ ВИРУШИЛИ ДО РУМУНІЇ НА КУРСИ НАТО

 

Чимало навчального часу відведено вивченню військового документообігу за стандартами НАТО. Заняття відбуваються англійською мовою.

 

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues