161114 ABRAMSСухопутні війська США здійснюють роботи з метою пристосування танків M1 Abrams для використання боєприпасів нового покоління – протитанкових снарядів M829A4 та багатоцільових снарядів AMP.

Роботами охоплено значну кількість танків, частина з них отримає нові бойові якості навіть до проведення запланованої в рамках програми ECP 1A (Engineering Change Proposal 1A ) глибокої модернізації.

 

Зокрема, одна з американських фірм отримала контракт на модернізацію і передачу військам у 2017-2019 р.р. 450 комплектів блоків замка 120-мм танкової гармати, що забезпечить використання системи передачі даних ADL (Ammunition Data Link) з приборів управління стрільбою безпосередньо на снаряди нового покоління, зокрема, йдеться про використання двох нових типів боєприпасів: багатоцільового AMP та протитанкового підкаліберного M829A4. Останній було розроблено з можливістю знищення бронетехніки, захищеної як системою реактивного захисту 3-го покоління, так і активними системами захисту. Експерти повязують це з потенціальними загрозами з боку нових та модернізованих танків РФ.

 

Публікація по темі: 10 НАЙКРУПНІШИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ ЗБРОЇ

 

Варто зазначити, що США пристосовують для використання нових боєприпасів не лише модернізовані танки, але й значну частину іншої бойової техніки, що стоїть на озброєнні.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues