161114 dpsu 0На базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбулася презентація 25 нових і модернізованих зразків транспортних засобів та спеціальної техніки. У презентації участь взяли понад 60 представників вітчизняних виробників. Про це інформує прес-центр ДПСУ.

161114 dpsu1Зазначається, що випробування машин було здійснено з подоланням водних перешкод та крутих схилів, пересуванням по трасі підвищеної складності.

"Ми постійно здійснюємо пошук нових зразків техніки та спорядження. Для прийняття на озброєння зразки повинні проходити тестові випробовування. Без такого попереднього вивчення прийняття на озброєння не можливе. Нинішні заходи направлені на вивчення тактико-технічних характеристик, основних вузлів та агрегатів. Наступний етап вивчення проходитиме безпосередньо в підрозділах, які виконуватимуть завдання по охороні державного кордону", – розповів директор Департаменту ресурсного забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України полковник Олександр Гура.

Крім цього, прикордонники також перевіряли технічний стан, комплектацію, стан і розміщення комплекту запчастин, приладдя та документацію.

Новина по темі: ДПСУ ВИПРОБОВУЄ АВТОМОБІЛІ "TURKAR"

За результатами випробувань буде визначено, чи можуть ці автомобілі використовуватися в майбутньому для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України, в тому числі у зоні АТО.

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues