161111 maple archНа Львівщині учасники багатонаціонального командно-штабного навчання «Кленова арка-2016», що триває на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, 10-ти кілометровим пробігом відзначили День незалежності Республіки Польща, який відзначають сьогодні, 11 листопада.

 

 

У спортивному заході взяли участь військовослужбовці з Польщі, України, Литви, Канади та США.

 

За словами старшого національного представника Польщі на навчанні «Кленова арка-2016» підполковника Даріуша Чекая, цей символічний марафон об’єднав представників різних країн. Спільне відзначення національних свят з колегами з держав-учасниць зміцнює міжнародні відносини у військовій сфері.

 

— Нам приємно, що іноземні партнери розділили з нами відзначення польського національного свята та вшанували День Незалежності нашої країни, її символіку та пам’ять про оборонців з різних епох. Цей пробіг — не змагання. Сьогодні ми усі стали переможцями. Такою акцією ми засвідчуємо, що українські, польські, литовські, канадські та американські військовослужбовці стали однією багатонаціональною військовою родиною, — наголосив підполковник Даріуш Чекай.

 

Новина по темі: МІЖНАРОДНІ НАВЧАННЯ "КЛЕНОВА АРКА-2016": ТРИВАЄ ПЛАНУВАННЯ ТА СПІЛЬНЕ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЇ З ПІДТРИМКИ МИРУ

 

Нагадаємо, що «Кленова арка» є щорічним військовим навчанням, спрямованим на поглиблення та зміцнення міжнародного військового співробітництва між арміями держав-учасниць. Міжнародні військові маневри триватимуть з 7 по 18 листопада і проходять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки за участю військовослужбовців України, Республіки Польщі, Литовської Республіки та Канади.

Джерело

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues