161111 SIKORSKY19 жовтня відома американська авіабудівна корпорація Sikorsky успішно завершила перші випробування свого нового важкого транспортного вертольота CH-53K King Stallion, які пройшли в дослідному центрі у Палм Біч (Флорида).

 


Під час випробувань перевірено здатність машини до транспортування вантажів масою 12200 кг і 5422 кг з використанням зовнішньої підвіски на дальність 204 км. Також перевірено завантаження і вивантаження вантажу солдатів з озброєнням, закріплення вантажу всередині вертольота та ззовні, транспортування баків з пальним і пристосування вантажного відсіку машини до евакуації поранених.


У випробуваннях було задіяно чотири прототипи вертольота CH-53K, сумарний наліт яких за час випробувань склав 200 годин. Командування Корпусу Морської піхоти (КМП) США вважає, що нові вертольоти будуть прийняті на озброєння до 2019 р. Проте, процес досягнення готовності повітряних підрозділів цих машин вимагатиме більше часу і може тривати аж до 2029 р.


КМП США планує придбати 200 вертольотів, які організаційно буде включено до складу 8 лінійних, однієї навчальної та однієї резервної ескадрилій. Поставки серійних вертольотів CH-53K для КМП мають завершитися у 2031 р.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues